Paket Servis

0286 512 32 72

Hakkımızda

Aydoğan şirketler grubunun kurucusu hacı feyzullah aydoğan tarafından 1990 yılında şirket bünyemize kattığımız bp markasıyla akaryakıt sektöründe 23.hizmet yilini doldurmanin gururunu yasiyor. 1990 yilindan beri akaryakit sektöründe yenilikleri takip ederek sürekli gelisme yönünde, teknolojinin tüm imkanlarini çalisanlarina ve müsterilerine sunarak, kalite anlayisini benimsemis, hizmet kalitesiyle taninan ve güvenilen bir firma olmakla birlikte siz müşterilerimize verdigimiz hizmeti daha iyiye tasimaktan gurur duyariz. Çanakkalenin en iyi et lokantasini hizmete açarak, usta asçilarimiz ile saglikli ve hijyenik bir ortamda, damak zevkinize göre yiyecekler sunmaktayiz.

Müsteri Duyarliligi Bildirgemiz Tüm Aydoğan Grup Şirketi çalisanlari adina herzaman; Müsterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterecegimize ve bunlari karsilamak için var gücümüzle çalisacagimizi, Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunacagimizi, Ürünlerimizin bireyler ve çevre için emniyetli olmasina özen gösterecegimizi, Hizmetlerimizin hizli ve etkin gerçeklestirilmesini saglayacagimizi, Isyerlerimizin hizli ve emniyetli olmasina dikkat edecegimize, Müsterilerimizle iliskilerimizde saygi ve nezaketi ön planda tutacagimizi TAAHHÜT EDIYORUZ

Vizyon: Aydoğan grubu olarak vizyonumuz; Müşteri odaklı bir yaklaşımla bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla "lider grup" konumuna erişmektir.

Misyon: Müşterilerimize, Gerçek değer katan fevkulade kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimize güven inşaa ederiz. HİZMET KALİTEMİZ Her zaman olduğu gibi siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü eleştiri ve önerilerinizi ÖNEMSİYORUZ... Merhaba dediğimiz yeni yüzümüzde eskiye nazaran daha dikkatli ve hassas davranarak siz müşterilerimize daha iyi ve daha profesyonel hizmet vermekten gurur duyar ve beraberliğimizi bozacak en ufak bir harfe bile izin vermeyeceğimizi, tarafsız ve adil davranacağımızı canı gönülden taahhüt ediyor bu konuda müşterilerimize söz veriyoruz..."Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ederiz.